Raz jeszcze zapraszamy wszystkich prawników z bliskimi, a szczególnie dziećmi, na X Piłkarski Turniej o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie, który odbędzie się w dniu 2 września 2017 roku przy ul. Piaskowej 97 na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do kibicowania drużynom uczestniczącym w turnieju.

Tegoroczny turniej będzie połączony z piknikiem rodzinnym, na którym zaplanowano bezpłatne atrakcje dla dzieci. Na miejscu będzie można również odpłatnie skorzystać z oferty cateringowej, przygotowanej przez zewnętrzną firmę. 

W trakcie Turnieju odbędzie się I Szczeciński Bieg Prawnika, na dystansie 5000 metrów (przełaje). Zgłoszenia do biegu będzie można dokonać bezpośrednio przed startem. 

Otwarcie pikniku oraz rozpoczęcie turnieju piłkarskiego planowane jest na godzinę 10.00. Natomiast bieg rozpocznie się o godzinie 11.00.

Wszelkie informacje na temat imprezy są ogłaszane na naszej stronie internetowej (www.zppszczecin.pl) i fanpage na facebook.pl (@zppszczecin).

ZAPRASZAMY! 

X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar ZPP w Szczecinie

Czytaj więcej...

W piątek, 5 grudnia 2014 roku, w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych (a jednocześnie siedzibie ZPP) spotkało się około 25 szczecińskich prawników, którzy są zainteresowani przeprowadzeniem w naszym województwie Letniej Spartakiady Prawników w 2016 roku. W toku dyskusji uczestnicy spotkania zaakceptowali proponowaną przez nas koncepcję, aby spartakiada została zorganizowana przez odrębne, powołane specjalnie w tym celu stowarzyszenie. Ustaliliśmy, że do komitetu organizacyjnego, sprawującego patronat nad imprezą, zaprosimy szefów sądów, prokuratury, izb i rad wszystkich korporacji z naszego województwa. Natomiast bezpośrednią organizacją imprezy zajmie się właśnie zarząd stowarzyszenia "spartakiadowego".

Czytaj więcej...

Wszystkim aplikantom, którzy wzięli udział w ankiecie dot. balu aplikanta serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

logo419. listopada 2014 roku odbyło się spotkanie zarządu ZPP. Wśród omówionych zagadnień znalazły się następujące:

Czytaj więcej...

W dniu 14 listopada 2014 r. w siedzibie Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie odbyło się uroczyste spotkanie wieńczące działalność Pana Prokuratora Ryszarda Różyckiego w Zrzeszeniu Prawników Polskich. "Śniadanie z Różyckim", bo taką nieformalną nazwę przyjęła impreza, zgromadziła licznych przedstawicieli szczecińskich środowisk prawniczych. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele aktualnych władz szczecińskiego oddziału ZPP w osobach Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych r.pr. Alicji Kujawy, SSO Henryka Sobocińskiego oraz SSR Ryszarda Rutkowskiego - aktualnego prezesa oddziału szczecińskiego. 

Szczegółowa relacja na stronie http://szczecin.pa.gov.pl/Spotkanie_z_prok__Ryszardem_Rozyckim-ab177-212-494.htmlZarząd szczecińskiego oddziału ZPP informuję, że w dniu 5 grudnia 2014 r. (piątek) o godz. 18:00 w siedzibie ZPP (ul. Gen. L.Rayskiego 23/3) odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowań do Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 2016 r. Wszystkich zainteresowanych pomocą w organizacji Spartakiady serdecznie zapraszamy. 

 

Za nami kolejny piłkarski Turniej o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie. W tym roku odbył się on po raz siódmy. Nowością była zmiana miejsca rozgrywek, które tym razem odbyły się w dniu 27 września 2014 r. w hali przy ul. Tenisowej 35 w Szczecinie na terenie obiektów sportowych Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W tegorocznej imprezie udział wzięło sześć zespołów, które zagrały w dwóch grupach. W pierwszej grupie o awans do półfinału walczyły następujące ekipy: gospodarze Zrzeszenie Prawników Polskich w Szczecinie, a także Adwokaci oraz Sędziowie. W drugiej grupie znalazły się drużyny Radców Prawnych, Notariuszy oraz Prokuratorów.

Czytaj więcej...

W dniu 1 października 2014 r. odbyła się druga część wyborczego Zjazdu szczecińskiego oddziału Zrzeszenia Prawników Polskich. Zjazd wyborczy okazał się doskonałym momentem na dyskusję nad przyszłością szczecińskiego oddziału ZPP, w szczególności w zakresie działalności na niwie naukowej i sportowej. Uczestnicy zjazdu zgodnie udzielili absolutorium dotychczasowemu Zarządowi oraz pozostałym organom statutowym oddziału. 

Czytaj więcej...