W dniu 14 listopada 2014 r. w siedzibie Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie odbyło się uroczyste spotkanie wieńczące działalność Pana Prokuratora Ryszarda Różyckiego w Zrzeszeniu Prawników Polskich. "Śniadanie z Różyckim", bo taką nieformalną nazwę przyjęła impreza, zgromadziła licznych przedstawicieli szczecińskich środowisk prawniczych. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele aktualnych władz szczecińskiego oddziału ZPP w osobach Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych r.pr. Alicji Kujawy, SSO Henryka Sobocińskiego oraz SSR Ryszarda Rutkowskiego - aktualnego prezesa oddziału szczecińskiego. 

Szczegółowa relacja na stronie http://szczecin.pa.gov.pl/Spotkanie_z_prok__Ryszardem_Rozyckim-ab177-212-494.htmlZarząd szczecińskiego oddziału ZPP informuję, że w dniu 5 grudnia 2014 r. (piątek) o godz. 18:00 w siedzibie ZPP (ul. Gen. L.Rayskiego 23/3) odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowań do Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 2016 r. Wszystkich zainteresowanych pomocą w organizacji Spartakiady serdecznie zapraszamy. 

 

Za nami kolejny piłkarski Turniej o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie. W tym roku odbył się on po raz siódmy. Nowością była zmiana miejsca rozgrywek, które tym razem odbyły się w dniu 27 września 2014 r. w hali przy ul. Tenisowej 35 w Szczecinie na terenie obiektów sportowych Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W tegorocznej imprezie udział wzięło sześć zespołów, które zagrały w dwóch grupach. W pierwszej grupie o awans do półfinału walczyły następujące ekipy: gospodarze Zrzeszenie Prawników Polskich w Szczecinie, a także Adwokaci oraz Sędziowie. W drugiej grupie znalazły się drużyny Radców Prawnych, Notariuszy oraz Prokuratorów.

Czytaj więcej...

W dniu 1 października 2014 r. odbyła się druga część wyborczego Zjazdu szczecińskiego oddziału Zrzeszenia Prawników Polskich. Zjazd wyborczy okazał się doskonałym momentem na dyskusję nad przyszłością szczecińskiego oddziału ZPP, w szczególności w zakresie działalności na niwie naukowej i sportowej. Uczestnicy zjazdu zgodnie udzielili absolutorium dotychczasowemu Zarządowi oraz pozostałym organom statutowym oddziału. 

Czytaj więcej...