logo419. listopada 2014 roku odbyło się spotkanie zarządu ZPP. Wśród omówionych zagadnień znalazły się następujące:


1. przygotowania do spotkania organizacyjnego w sprawie organizacji Spartakiady Prawników, które - przypominamy:) - zaplanowane jest na 5 grudnia 2014 roku, g. 18.00, w siedzibie OIRP. Z dochodzących do nas informacji wynika, ze spodziewać się można około 30 osób. Chcielibyśmy, żeby spotkanie osiągnęło następujące efekty:

- uzgodnienie formuły organizacyjnej, w ramach której przygotowana zostanie Spartakiada,
- przygotowanie wstępnego harmonogramu prac,
- wyłonienie zespołu osób chętnych do bezpośredniej koordynacji przygotowań imprezy.

Oczywiście nasze założenia mają na celu jedynie uporządkowanie dyskusji. Przy tak dużym zbiorze prawników w jednym miejscu i czasie z pewnością dojdzie do burzliwej wymiany zdań - tego zresztą oczekujemy:) Prosimy jednak o poświęcenie kilku minut życia przed spotkaniem i przemyślenie powyższych kwestii, co pomoże nam sprawnie obradować. W każdym razie - zapraszamy!
Koordynatorem tematu spartakiady w imieniu ZPP został Pan mec. Bartłomiej Mużyło.

2. przygotowania do Balu Prawnika 2015 - który zaplanowany jest na 14 lutego 2015 roku, w Park Hotel w Szczecinie. Szczegóły, w tym cena biletów wstępu i program, zostanie dograna w najbliższych tygodniach. Liczba miejsc ograniczona!
Koordynatorem imprezy w imieniu ZPP jest Pani s. Katarzyna Grodź.

3. konferencja nt. "dużej" noweli kpk - podjęto decyzję o zorganizowaniu konferencji na temat zmian w postępowaniu karnym, których wejście w życie zaplanowane jest (jak na razie ;) na 1 lipca 2015 roku. Chcemy zorganizować w trzeciej dekadzie kwietnia 2015 roku konferencję, jednodniową, skierowaną do wszystkich zawodów prawniczych "użytkujących" kpk. Trwa uzgadnianie programu i prelegentów.
Koordynatorem imprezy w umieniu ZPP jest Pan s. Ryszard Rutkowski.

4. patronat na Balem Aplikanta 2015 - z nieukrywaną radością przystaliśmy na propozycję mec. Mużyło o objęciu patronatu nad Balem Aplikanta, który planowany jest na początek przyszłego roku. Jeśli tylko dostaniemy jakiekolwiek informacje - będziemy nagłaśniać.
Koordynatorem tematu został Pan. mec. Bartłomiej Mużyło.

5. sprawy organizacyjne - omówiono kwestie związane z wpisem zmian do KRS (złożono stosowny wniosek), listą członków (będziemy się liczyć), dokumentacją. Nic ciekawego:)

W spotkaniu uczestniczyło 8 z 10 członków zarządu.