Wszystkim aplikantom, którzy wzięli udział w ankiecie dot. balu aplikanta serdecznie dziękujemy.

Po zliczeniu wszystkich głosów niezmiernie miło jest nam poinformować, że aż 65.6 % z Was zgłosiło wstępnie swój udział w balu, 32.8 % jeszcze się zastanawia a tylko 1.6% zadeklarowało, że nie przyjdzie. Mamy nadzieje, że osoby niezdecydowane podejmą w ostateczności słuszną decyzję i 24 stycznia przyjadą do Radisson Blu Hotel a pozostałe 1.6 % zmieni zdanie :) Wstępnie szacujemy, że w balu weźmie udział ok. 250-300 osób. Oczywiście organizacyjnie jesteśmy przygotowani na uczestnictwo wszystkich aplikantów ze wszystkich środowisk prawniczych.

W balu uczestniczyć będą aplikanci oraz osoby towarzyszące. Tę odpowiedź zaznaczyło aż 59 % a 26.2 % z Was było to obojętne. Oczywiście jeśli ktoś chce przyjść sam, na pewno nie będzie się nudził!

Czas umilał Wam będzie dj, blisko 68 % głosów tak właśnie zdecydowało. Trwają już wstępne negocjacje z dj-ami znanymi ze szczecińskich klubów.

I wreszcie rzecz najistotniejsza – cena. 50.8 % głosujących uznało, że bilet winien oscylować w przedziale 100-150 zł, z kolei za przedziałem 150-200 zł opowiedziało się 45.9 %. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by bilety nie przekroczyły magicznej granicy 150 zł. Nie ukrywamy, że liczymy w tym zakresie mocno na nasze izby i sponsorów.

O ostatecznej cenie biletów, terminach i miejscu ich nabycia poinformujemy już niebawem!