X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar ZPP w Szczecinie


football-155528 960 720
Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich prawników na Jubileuszowy X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie. W tym roku turniej połączony będzie z piknikiem rodzinnym, na którym planujemy atrakcje sportowe i zabawy dla dzieci. W trakcie Turnieju odbędzie się I Szczeciński Bieg Prawnika, na dystansie 5000 metrów (przełaje). Na piknik serdecznie zapraszamy uczestników turnieju wraz z rodzinami. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.


Impreza odbędzie się w dniu 2 września 2017 roku w godzinach 10.00 – 16.00 w Policach, przy ul. Piaskowej 97, na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Koszt uczestnictwa jednej drużyny wynosi 300 zł. Mecze będą rozgrywane w składach sześcioosobowych (bramkarz plus pięciu zawodników) na boisku ze sztuczną trawą. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w turnieju przez kapitana drużyny do dnia 25 sierpnia 2017 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacje zawierające szczegóły turnieju wraz z terminarzem zostaną przesłane na adresy e-mail kapitanów drużyn do dnia 31 sierpnia 2017 roku. 


Zgłoszenia do biegu będzie można dokonać również do dnia 25 sierpnia 2017 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne (w tym wysokość wpisowego) podamy w niedługim czasie.


Wszelkie informacje na temat imprezy będą ogłaszane na naszej stronie internetowej (www.zppszczecin.pl) i fanpage na facebook.pl (@zppszczecin).

Osoba do kontaktu ze strony organizatora:

adw. Bartłomiej Mużyło, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.