Raz jeszcze zapraszamy wszystkich prawników z bliskimi, a szczególnie dziećmi, na X Piłkarski Turniej o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie, który odbędzie się w dniu 2 września 2017 roku przy ul. Piaskowej 97 na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do kibicowania drużynom uczestniczącym w turnieju.

Tegoroczny turniej będzie połączony z piknikiem rodzinnym, na którym zaplanowano bezpłatne atrakcje dla dzieci. Na miejscu będzie można również odpłatnie skorzystać z oferty cateringowej, przygotowanej przez zewnętrzną firmę. 

W trakcie Turnieju odbędzie się I Szczeciński Bieg Prawnika, na dystansie 5000 metrów (przełaje). Zgłoszenia do biegu będzie można dokonać bezpośrednio przed startem. 

Otwarcie pikniku oraz rozpoczęcie turnieju piłkarskiego planowane jest na godzinę 10.00. Natomiast bieg rozpocznie się o godzinie 11.00.

Wszelkie informacje na temat imprezy są ogłaszane na naszej stronie internetowej (www.zppszczecin.pl) i fanpage na facebook.pl (@zppszczecin).

ZAPRASZAMY!